• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Mesut Sülü Başkan Yardımcılığından Ayrılıyor

Doğanşehir Aktüel;

Doğanşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Sülü kendi isteği ile emekliye ayrılıyor. Başkan yardımcısı Mesut Sülü sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi.
Mesut Sülü; "Çok değerli dostlarım, beni  30 yıl boyunca aziz milletimize  bu kutsal vatanımıza hizmetkâr kılan Rabbimize hamd ediyorum.
Her başlangıcın bir sonu, her sabahın bir akşamı vardır. 1991 yılında çok sevdiğim kutsal görev bildiğim polislik mesleğine başlayarak 2009 yılın da söğüt belediye başkanlığını nasip eden rabbime ve saygıdeğer söğüt ve elmalı halkıma Şükran’larımı sunuyorum.ne kadar şükretsem ne kadar hizmet etsem azdır. 2014 ten sonra ise yine bir kutsal görev üstlenerek Doğanşehir belediye başkan yardımcılığı görevi nasip oldu. Bu zaman zarfın da bana yardımlarını ve dualarını esirgemeyen dostlarıma minnettarım. 30 yıl önce başladığım memuriyet hayatımın sonuna geldim... Ve bugün itibari ile Doğanşehir belediyesindenkendi isteğim ve arzum ile emekliliğe ayrılmaya karar verdim. Bu kararımın hayırlara vesile olması niyazımdır. İnsanın kendisinin bile fani olduğu şu dünyada hangi görev, hangi rütbe baki olabilir ki. Hamd olsun, her daim en büyük makamın gönüllere kurulan taht olduğunun fevkinde bir hayat yaşamaya gayret ettim.
Öncelikle bugüne kadar beraber çalıştığımız, gecemizi gündüzümüze kattığımız, büyük fedakârlıklarla birlikte hizmet etmeye çalıştığımız tüm çalışma arkadaşlarıma, kamu kurum ve kuruluşlarımız ile sivil toplum kuruluşlarımızın kıymetli temsilcilerine muhtarlarımıza,  Meclis üyelerimize kanaat önderlerimize, hizmetkârları olmayı en büyük onur addettiğim aziz hemşehrilerimize en kalbi, en hasbi şükranlarımı arz ediyorum. 
Öncelikle belirteyim ki, benim hakkım herkese halâldir. Bilerek, isteyerek kimseyi kırmak, incitmek istemesek de biz de insanız, biz de beşeriz... Hasbelkader istemeden de olsa incittiğimiz, kırdığımız kardeşlerimizden de tüm içtenliğimle helâllik ve dua istirham ediyorum.
İnşallah bundan sonra da imkânlarımızın elverdiği ölçüde çeşitli platformlarda milletimize hizmet etmeye devam edeceğim. Gayret bizden tevfik Rabbimizdendir.
Tüm dostlarıma tekraren şükranlarımı arz ediyor, selam, saygı, sevgi ve muhabbetlerimi sunuyorum."dedi


973 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5