• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Süleyman BİLGİLİ Başkanlıktan Ayrıldı

Doğanşehir Aktüel;
Haber Merkezi- Ankara Doğanşehirliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Süleyman Bilgili Dernek Başkanlığından ayrıldı.

Ankara Doğanşehirliler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği'nin 17 Haziran 2019 tarihinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısı'nda; Dernek Başkanı Süleyman BİLGİLİ'nin aynı zamanda Ankara Malatyalılar Derneği Başkanı olması nedeniyle ve kendi talebi  üzerine Ankara Doğanşehirliler Derneği Başkanlığı görevinden ayrılması talebi uygun görülerek Süleyman BİLGİLİ'nin yerine Yönetim Kurulu Üyesi Ali GÜNGÜT'ün Dernek Başkanı olarak seçilmesi toplantıya katılan Yönetim Kurulu Üyelerinin oy birliği ile kabul edildi.

Yeni Başkan Seçilen Ali GÜNGÜT ; "2010 Yılından beri Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürütmekte olan Sn. Süleyman BİLGİLİ'ye emek ve hizmetlerinden dolayı teşekkür eder ve Ankara Malatyalılar Dernek Başkanlığı görevinde başarılar dileriz."dedi.
Başkan Süleyman Bilgili ise yaptığı açıklamada; " Ankara Doğanşehirliler Derneği yönetim kurulu başkanlığına seçildiğim günden bu yana Hiçbir menfaat beklemeden bu görevi 17 Haziran 2019 tarihine kadar yaptım. Bu süre zarfında dernegi en iyi şekilde temsil ettim.  Ankara Malatyalılar Derneği yönetim kurulu başkanlığına seçilmem dolayısı ile kendi isteğim doğrultusunda istifa ettim. Bundan sonraki zamanında hizmet edecek yönetim kurulu üyelerine ve hemşehrilerime teşekkür ediyorum .Sivil toplum örgütleri herhangi bir grubun veya bir siyasi görüşün temsilcisi olamaz görev yaptığım sürece bu iki hassasiyete dikkat ettim teşekkür ediyorum." Dedi.


Önder Akbıyık


688 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5