• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir İmam Hatip Ortaokulu Yıl Sonu Etkinliği

Doğanşehir AKTÜEL;
Haber Merkezi - Doğanşehir İmam Hatip Ortaokulu Tarafından Esma-ül Hüsna ve 15 Temmuz Şehitleri Temalı Program Düzenlendi.

Doğanşehir İmam Hatip Ortaokulu tarafından yıl sonu etkinlik programı ve Esma-ül Hüsna ve 15 Temmuz Şehitleri temalı ahşap yakma sergisi düzenlendi.
Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz, kurum müdürleri, öğretmen ve öğrencilerin katıldığı etkinlikte saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından programın açılış konuşması yapıldı.

Programda Kur’an-Kerim tilaveti, okulun eğitim-öğretim yılı içerisinde yapmış olduğu etkinliklerin videosu ve ’’Sakarya Türküsü’’ adlı şiirin okunmasının ardından Nasrettin Hoca’nın bir fıkrası Arapça olarak canlandırıldı.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünün düzenlemiş olduğu Arapça yarışmasında Malatya genelinde 3. Olan Elif Zehra Çiftçioğlu tarafından ’’ Ey Kur’an Toplumu’’ adlı şiirin okunmasının ardından okul öğrencileri tarafından ’’ Kendin Ol’’ adlı Arapça şarkı seslendirildi.

Son olarak Esma-ül Hüsna ve 15 Temmuz Şehitleri temalı ahşap yakma sergisinin açılışı ile birlikte öğrenciler tarafından yapılan ahşap yakmalı ürünler sergilendi.

Önder AKBIYIK

705 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5