• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de Türk Polis Teşkilatının 174. Kuruluşu

Doğanşehir AKTÜEL;
Önder AKBIYIK - Türk Polis Teşkilatının 174. kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası dolayısı ile Doğanşehir İlçe Emniyet Müdür Vekili Alparslan Güven ve personeli Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz'ü makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı’nın Kuruluşunun 174. Yıldönümü Doğanşehir ilçesinde düzenlenen etkinliklerle kutlandı. Polis Haftası dolayısıyla 9 Nisan Salı günü Doğanşehir Merkez Camii’nde ikindi namazından önce tüm şehitler ve ebediyete intikal eden polisler için mevlit okundu.

10 Nisan Çarşamba günü Hükümet Konağı önünde Atatürk Büstüne çelenk sunulması, saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Doğanşehir İlçe Emniyet Müdür vekili Alparslan Güven ve İlçe Emniyet Müdürlüğü personelleri Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz’ü makamında ziyaret ettiler. Önder Akbıyık

Doğanşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde devam eden programda İlçe Kaymakamı Murtaza Ersöz tarafından emniyet çalışanlarına karanfil dağıtıldı.

Kaymakam Murtaza Ersöz; "Ülkemizin huzur ve güvenliğini, kamu düzeninin korunması ve devamının sağlanması, vatandaşlarımızın güven içinde yaşamlarını sürdürebilmeleri için gece gündüz demeden çalışan emniyet personellerimizin Polis Haftasını kutluyor emniyet çalışanlarmıza görevlerinde başarılar dilerim." dedi. 

Polis Haftası münasebetiyle yapılan programa Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz, Cumhuriyet Başsavcısı Sefa Çevik, Cumhuriyet Savcısı Hasan Çınar, Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Sülü, İlçe Jandarma Komutanı Tolga Coşkun, Askerlik Şubesi Başkan vekili Türkileri Genç, kurum amirleri ve emniyet mensupları katıldı.Önder Akbıyık

Haber:    Önder AKBIYIK 
dogansehiraktuel.com
668 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5