• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de Cumhur İttifakı Kazandı

Doğanşehir Aktüel;
Haber Merkezi - Doğanşehir ilçesinde mevcut Belediye Başkanı Vahap Küçük yüzde 52,29 ile seçimi tekrar kazandı.

Doğanşehir ilçesinde toplam 112 sandıkta oy kullanıldı. Katılım oranı yüzde 89,70 di. Doğanşehir'de toplam seçmen sayısı 29 bin 426 dır. Kullanılan oy ise 26 bin 395 oldu.

Doğanşehir Cumhur İttifakı AK Parti Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük yüzde 52,29 ile 13 Bin 130 oy alarak Doğanşehir ilçesinde tekrar seçimi kazandı. 

Millet İttifakı CHP Doğanşehir Başkan Adayı Mehmet Bayram ise yüzde 46,26 ile 11 Bin 616 oy alarak Doğanşehir ilçesinde ikinci oldu. 

Saadet Partisi Doğanşehir Belediye Başkanı Adayı Sinan Sarıaslan yüzde 1,22 ile 307 oy alarak üçünçü olurken, BTP Doğanşehir Adayı Abuzer Avşar ise yüzde 0,23 ile 57 oy alarak dördüncü olmuştur. 

Başkan Küçük " Teşekkürler Doğanşehir " dedi.

Doğanşehir Belediye Başkanı seçilen Cumhur İttifakı Adayı Vahap Küçük sosyal medya hesabından mesaj verdi. Başkan Küçük mesajında;  "Teşekkürler Doğanşehir "Cumhur İttifakı Olarak, Bizi Sandıkta Zaferle Buluşturan Rabbime hamd olsun. Siz Değerli Doğanşehirli Hemşehrilerime Şükranlarımı sunuyorum. Allah’ın izniyle Doğanşehirli hemşehrilerim şahsıma Yeniden Belediye Başkanlığı yetkisi verdi. Bizi Yalnız Bırakmadığınız İçin Teşekkürler Doğanşehir" dedi. 

Bayram; "Halkıma,Yol Arkadaşlarıma Teşekkür Ederim"

Millet İttifakı CHP Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bayram ise sosyal medya hesabından vermiş olduğu mesajında; 
"Değerli hemşerilerim; Seçim süresi boyunca bizleri yalnız bırakmayan gönülden destek veren halkıma, yol arkadaşlarıma teşekkürlerimi sunuyorum. Büyük bir mücadele verdiğimiz bu hizmet yarışında Rabbimden hep hayırlısı istedim. Yerel seçim sonuçları Ülkemize ve memleketimize hayırlı olması dileğiyle."dedi.

Doğanşehir Aktüel / Önder AKBIYIK

875 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5