• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Kılıçdaroğlu Çığlık ve Sürgü Mahallesinde Halk ile Selamlaştı

Doğanşehir AKTÜEL;
Cumhuriyet Halk Partisi CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Malatya'ya gelerek bir takım ziyaretlerde bulunarak Hekimhan ve Akçadağ ilçelerinde miting yaptıktan sonra Doğanşehir yol güzergahında Çığlık ve Sürgü Mahallesinde halka ile selamlaştı.

Malatya'da sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, iş dünyasının temsilcileri, muhtarlar ve kanaat önderleriyle bir araya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu daha sonra Hekimhan ve Akçadağ ilçelerinde miting yaptıktan sonra Adıyaman Gölbaşı ilçesindeki miting için yol üzerinde Doğanşehir Çığlık ve Sürgü mahallesinde partililer tarafından yolda karşılandı. 

CHP Genel Başkanı Çığlık ve Sürgü mahallelerinde durarak vatandaşlar ile selamlaştı. Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu na CHP Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bayram,CHP Doğanşehir İlçe Başkanı Kenan Erdem ve partililer eşlik etti. 

CHP Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Bayram yaptığı açıklamada; 
"Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu, Adıyaman programına katılmak üzere; İlçemiz yol güzergahı, Çığlık ve Sürgü mahallelerinde, yağmur altında bekleyen hemşerilerimizin sıcak karşılamaları, göstermiş oldukları ilgi ve muhabbetten dolayı teşekkür ediyorum." dedi.

Haber Merkezi.
565 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5