• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Sürgü Spor Tekrar Sahalara Dönüyor

Haber MERKEZİ - Doğanşehir ilçesine bağlı SürgüSpor Gençlerin yoğun istekleri üzerine tekrar sahalara dönüyor. 

Sürgülü büyükler bir araya gelerek Sürgü mahallesindeki gençler hakkında istişare yaparak Sürgü Spor'u tekrar hayata geçirerek Sürgü Spor'u kurdular. 
Sürgü Spor Kulüp Başkanlığına daha öncede Sürgü Spor'da emeği olan Mehmet Polat getirildi. 

Sürgü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Polat yaptığı açıklamada; "Sürgü mahallemizdeki gençlerimizin durumu hakkında istişare yaptık ve bir spor faaliyeti kurulması adına karar aldık.Bu faaliyete en iyi örnek olabilecek şey eskiden de olduğu gibi, Sürgü Sporu yeniden kurmak. Bu oluşum yaklaşık 1 ay içinde gerçekleşti giderek herkesin desteğini almaya başladık. Gerek iş adamlarımız olsun gerekse Sürgülü gençler ve Sürgülüler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğinin desteklerini arkamıza alarak ve tüm Sürgülüler toplanarak bu süreci dahada hızlandırdık. Tek amacımız ise gençleri zararlı alışkanlıklardan yalnızlığa sürükleyen kahvehane köşelerinden bir nebzede olsa kurtarabilmek. Şuan ki geldiğimiz nokta ise gayet olumlu."

POLAT; "Sürgü Spor'un yanı sıra Farklı Projelerde Düşündük"

Sürgü Spor Başkanı Polat sözlerine şöyle devam etti; "Sürgü Sporun yanı sıra farklı projelerde düşündük Halı saha, kütüphane, sportif faaliyetler için spor merkezi gibi projeler düşündük. Bize bu konuda yardımcı olacak Doğanşehir Kaymakamı Sayın Murtaza Ersöz ve Belediye Başkanımız Sayın Vahap Küçük'e ve destek veren herkese teşekkür ederiz." dedi.

Başkan KÜÇÜK Sürgü Futbol Sahasını İnceledi

Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük Sürgü Mahallesinde bulunan futbol sahasında incelemelerde bulunarak saha çalışmalarına başlanıldığı ve Halı saha yapımı için Fen işleri görevlileri ile birlikte incelemelerde bulundular. 
Başkan Küçük yaptığı açıklamada; "Sürgü Mahallemize Yaptığımız Stad Çalışmalarını Yerinde Ve Sürgülü Gençlerimiz İle Beraber Yakından Takip Ettik. Sürgü Sporumuzun Canlanması Ve Gençlerimizin Spor Yapabileceği Bir Stad Olacaktır. Sürgü Mahallemize Hayırlı Olsun. Gençlerimize Verdiğimiz Sözü Tutuyoruz." dedi.

Sürgü Spor Yönetimi Ziyaretlerde Bulundu

Sürgü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Polat ve yönetimi Doğanşehir Kaymakamı Murtaza Ersöz'ü ve Doğanşehir Gençlik ve Spor Müdürü Osman Şen'i makamında ziyaret ederek Sürgü Spor hakkında bilgi verdiler.

Sürgü Spor Kulübü yönetimi şu şekildedir.
Başkan Mehmet Polat
Başkan Yrd. Murat Erkman
Abdurahman Karataş, Şahin Topal,Dilaver Korkmaz

Disiplin ve Denetim Kurulu
Mehmet Seyid Sülü, Mehmet Canpolat

Haber MERKEZİ
1847 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5