• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için fotoğraf sergisi açıp lokma dağıttı.

Doğanşehir Aktüel İnternet Gazetesi-
Önder AKBIYIK -  Doğanşehir Ülkü Ocakları Başkanlığı tarafından şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu için fotoğraf sergisi açıp lokma dağıttı.

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4. sınıf öğrencisi olan Fırat Yılmaz Çakıroğlu 20 Şubat 2015 yılında teröristler tarafından üniversitede çıkan bir kavgada bıçaklanarak şehit edildi. Yurdun dört bir yanında Fırat Yılmaz Çakıroğlu adına düzenlenen etkinliklerde Doğanşehir Ülkü Ocakları tarafından  Çakıroğlu'nun fotoğraflarının bulunduğu bir sergi açılarak başta Ülkücü Şehit Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere bütün şehitler için lokma dağıtıldı.

Doğanşehir Ülkü Ocakları başkanı Koray Altuntaş yaptığı açıklamada; "Üniversitelerimizde yuvalanan PKK'lılar tarafından şehit edilen Ege üniversitesi başkanımız Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nu hayır ve minnetle yad ediyoruz. Şehidimizin adını ve davasını unutmayacak unutturmayacağız. Vatanımıza düşman kim varsa da karşılarında bizleri,hepimizi bir Fırat reis olarak göreceklerdir. Bir kez daha yaradandan Fırat reisimizin şehadetini kabul buyurmasını niyaz ederim." dedi.

Resim sergisi ve lokma dağıtımından sonra Fırat Yılmaz Çakıroğlu ruhu için Ülkü ocağı binasında Kuranı Kerim ve çeşitli programlar düzenlendi. 

HABER MERKEZİ- ÖNDER AKBIYIK
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
318 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5