• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Malatya AK Parti Teşkilatı Doğanşehir Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük'ü ziyaret ettiler

Doğanşehir Aktüel İnternet Gazetesi;
Haber Merkezi - Malatya AK Parti Teşkilatı Doğanşehir Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük'ü ziyaret ettiler.

AK Parti Malatya İl Başkanı Ali İhsan Koca,AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi, AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan  Doğanşehir ilçesini ziyaret ederek, Doğanşehir’de 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan Yasin Zeren ve ekibinin AK Parti'ye katılmalarından dolayı Başkan Ali İhsan Koca tarafından AK Parti rozetleri takıldı. Belediye binası önünde yapılan konuşmalardan sonra Doğanşehir ilçesinde esnaf ziyareti yaptılar. 

AK Parti Malatya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Gürkan yaptığı açıklamada; "Doğanşehir Belediye Başkanımız Vahap Küçük ile birlikte Doğanşehir'de hemşehrilerimizle bir aradayız. Doğanşehir 31 Mart'ta yeni bir destan yazmaya hazır." dedi. 
 
AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkçi; Doğanşehir Belediye Başkanı ve Adayı Vahap Küçük ile birlikte Doğanşehir'de hemşehrilerimizle bir araya geldiklerini. Esnaf ziyareti yaptıklarını. Doğanşehir 31 Mart'ta GönülBelediyeciliği ile durmak yok yola devam dediğini." belirtti.

Malatya AK Parti İl Başkanı Ali İhsan Koca ise yaptığı açıklamada;  "Doğanşehir’de hemşehrilerimizle bir araya gelip hasbihâl ettik.‬ ‪Rabbim birliğimizi,beraberliğimizi daim eylesin. Doğanşehir’de 2014 yerel seçimlerinde Saadet Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olan Yasin Zeren ve ekibinin AK Parti’mize katılması bizleri memnun etmiştir. ‬AK Parti Ben değil biz partisidir. Gönlü güzel milletimize verdiğimiz sözü tutarak, çalışmalarımıza hız kazandırıyoruz. " dedi.

Doğanşehir Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük ve AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu ise yaptıkları açıklamada ziyaretlerinden dolayı teşekkürlerini belirttiler.

Doğanşehir Belediye Binası önünde yapılan konuşmalardan sonra Doğanşehir ilçesinde esnaf ziyareti yapıldı. Yapılan esnaf ziyaretine Doğanşehir AK Parti Belediye Başkan Adayı Vahap Küçük, AK Parti Doğanşehir İlçe Başkanı Murat Kavuncuoğlu ve AK Parti yönetimi eşlik ettiler. 

Haber: Önder AKBIYIK
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
589 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5