• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

Doğanşehir'de Koşabiliyorken Koş Projesi

DOĞANŞEHİR AKTÜEL;
Önder AKBIYIK - Gençlik ve Spor Bakanlığı "Koşabiliyorken koş projesi" kapsamında Doğanşehir ilçesinde çeşitli sportif aktiviteler düzenleniyor. dogansehiraktuel. com

Ülke genelinde spor kültürünün yaygınlaştırılması, halka sağlıklı ve bilinçli spor yaptırmak amacıyla 2012 yılında hayata geçirilen 'Koşabiliyorken Koş' projesi tüm hızıyla devam ediyor.

Doğanşehir Kaymakamlığı Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü, Doğanşehir Belediye Başkanlığı ve Doğanşehir Belediye Spor Kulübü işbirliği ile Gençlik ve Spor Bakanlığı "Koşabiliyorken koş projesi" kapsamında Doğanşehir ilçesinde sportif aktive olarak Yoloru Mahallesi Yıldız Tepe mevkiinde Türk Bayrağı göndere çekildi. 

"Koşabiliyorken koş projesi"  kapsamında Doğanşehir Belediye Binası önünden başlayarak Yolkoru Mahallesi Yıldız tepe mevkiine ellerinde Türk Bayrakları ile sloganlar atarak yaklaşık 2 km yürüyerek Doğanşehir Belediyesince dikilen bayrak direğine büyük Türk Bayrağı göndere çekilerek o alanda spor egzersizleri yapıldı. 

Doğanşehir Kaymakamı Muhammet Şükrü Pekpak, yapılan etkinlik ile ilgili Tüm emeği geçenlere ve katılımcılara teşekkürlerini belirtti. 

"Koşabiliyorken koş projesi"  kapsamında yapılan yürüyüş ve Türk Bayrağını göndere çekme programına katılan Doğanşehir Kaymakamı Muhammet Şükrü Pekpak,Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Gülhaş,Cumhuriyet Başsavcısı Nezir Bayram,İlçe Jandarma Komutanı Tolga Coşkun,Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Osman Şen,Doğanşehir Belediye Spor Külübü Başkanı Nusret Ürkmez'in yanı sıra daire müdürleri, siyasi parti temsilcileri, okul müdürleri, öğretmenleri,öğrencileri ve vatandaşlar katıldı. dogansehiraktuel. com

www.dogansehiraktuel.com
1106 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5