• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/dogansehiraktuelinternetgazetesi
  • https://twitter.com/DogansehirAktue

“Merkezim Her Yerde” projesi kapsamında, Doğanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gönüllü gençlerimizle ziyarette bulundu.

DOĞANŞEHİR AKTÜEL:

Malatya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Fırat Gençlik Merkezi Müdürü Şeyma ERYILMAZ, Doğanşehir İlçe Müdürü Osman ŞEN, Gençlik Liderleri ve Üye Gençleri ‘’Merkezim Her Yerde’’ projesi kapsamında, Doğanşehir Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesine gönüllü gençlerimizle ziyarette bulundu.

Bağımlılıkla mücadele eğitimi kapsamında yapılan konferans sonrasında gönüllü gençlerimizin yardımı ve 250 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilen faaliyetlerde futbol, basketbol, badminton, matrak gibi sportif etkinliklerin yanında satranç, mangala, ebru, sokak oyunları gibi sosyal ve kültürel etkinlikler yapıldı. Çeşitli eğitsel oyunların oynanmasının yanı sıra bakanlığımızın faaliyetlerini yakından tanıyan gençler kendi akranlarıyla da tanışma ve kaynaşma fırsatı buldu. ‘’Merkezim Her Yerde’’ projesi kapsamında ziyaretimizde yanımızda bulunan Okul yönetimi ve öğrencilerine teşekkür ediyor, bir başka programda birlikte olmanın heyecanını şimdiden yaşıyoruz.

Kaynak: önder AKBIYIK
WWW.DOGANSEHİRAKTUEL.COM317 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
REKLAM ALANI
REKLAM ALANI 1
Foto ve Video Galeri


Nöbetçi Eczane

Site Haritası
REKLAM ALANI 5